Kontakta oss gärna

Hej, vår växel är öppen vardagar 8:30–12:00 samt 13:00–17:00 (15:00 på fredagar). Jun-aug stänger vi 16:00 (15:00 på fredagar).

Växel

08–507 025 00
info@sns.se

Medlemsservice

08–507 025 67, medlem@sns.se

Adress

Jakobsbergsgatan 18
Box 5629
114 86 Stockholm

Skicka ett meddelande

Presskontakt

Ilinca Benson

Ilinca Benson

vice vd, kommunikationschef

08-507 025 69

0709-66 95 96

ilinca.benson@sns.se

Caroline Raxell

Caroline Raxell

pressansvarig, projektledare

08-507 025 43

0703-82 20 95

caroline.raxell@sns.se

SNS medarbetare

Ilinca Benson

Ilinca Benson

vice vd, kommunikationschef

08-507 025 69

0709-66 95 96

ilinca.benson@sns.se

Mikael Blomberg

Mikael Blomberg

biträdande projektledare

08-507 025 63

0709-91 62 11

mikael.blomberg@sns.se

Nina Bruce

Nina Bruce

Projektledare

08-507 025 74

0707-34 87 83

nina.bruce@sns.se

Mia Chennell

Mia Chennell

Chef Program och Nätverk

08-507 025 87

0733-40 16 18

mia.chennell@sns.se

Gabriella Chirico Willstedt

Gabriella Chirico Willstedt

forskningsledare

08-507 025 60

0722-43 41 08

gabriella.cw@sns.se

Anna Fornwall

Anna Fornwall

praktikant

08-507 025 83

anna.fornwall@sns.se

Linn Grönvall

Linn Grönvall

Programkoordinator, medlemsadministratör

08-507 025 85

0701-42 10 33

linn.gronvall@sns.se

Ingela Hallingstam

Ingela Hallingstam

receptionist, administratör

08-507 025 51

ingela.hallingstam@sns.se

Anna Heuman

Anna Heuman

pressassistent

08-507 025 82

anna.heuman@sns.se

Mia Horn af Rantzien

Mia Horn af Rantzien

vd, ekon.dr

08-507 025 48

0761-40 24 00

miah@sns.se

Max Ivstam Ahlbäck

Max Ivstam Ahlbäck

redovisningsekonom

08-507 025 61

0733-93 20 84

max.ahlback@sns.se

Jenny Landqvist

Jenny Landqvist

koordinator

08-507 025 58

jenny.landqvist@sns.se

Karl Lans

Karl Lans

redaktör, projektledare

08-507 025 55

0706-94 77 83

karl.lans@sns.se

Petra Larsson

Petra Larsson

medlemsservice organisationsmedlemmar

08-507 025 79

0708-34 71 09

petra.larsson@sns.se

Kristina Melin

Kristina Melin

praktikant

08-507 025 72

kristina.melin@sns.se

Caroline Raxell

Caroline Raxell

pressansvarig, projektledare

08-507 025 43

0703-82 20 95

caroline.raxell@sns.se

Stefan Sandström

Stefan Sandström

forskningsledare

08-507 025 64

0709-22 73 73

stefan.sandstrom@sns.se

Viktor Schmidt

Viktor Schmidt

praktikant

08-507 025 70

viktor.schmidt@sns.se

Sarah Schuster

Sarah Schuster

biträdande projektledare

08-507 025 84

0708-64 13 32

sarah.schuster@sns.se

Allan Seppa

Allan Seppa

fotograf, grafisk formgivare, it-ansvarig

08-507 025 54

allan.seppa@sns.se

Hedvig Stahre

Hedvig Stahre

projektledare

08-507 025 44

0766-29 87 09

hedvig.stahre@sns.se

Gabriella Stjärnborg

Gabriella Stjärnborg

förlagsredaktör

08-507 025 19

076-872 12 05

gabriella.stjarnborg@sns.se

Ellinor Strömstedt

Ellinor Strömstedt

projektledare (föräldraledig)

08-507 025 71

+46 725 64 01 02

ellinor.stromstedt@sns.se

Mikael Witterblad

Mikael Witterblad

chef forskningsprogram

08-507 025 59

+46 705 32 28 89

mikael.witterblad@sns.se

Alma Zunic

Alma Zunic

medlemsservice enskilda medlemmar

08-507 025 81

alma.zunic@sns.se

Marie Åhman

Marie Åhman

programkoordinator

08-507 025 76

0707-23 45 11

marie.ahman@sns.se

Johanna Öqvist

Johanna Öqvist

biträdande projektledare

08-507 025 66

0701-46 65 54

johanna.oqvist@sns.se