Kontakta oss gärna

Vår växel är öppen vardagar 8:30–12:00 samt 13:00–17:00 (15:00 på fredagar). Juni-augusti stänger vi 16:00 (15:00 på fredagar).

Växel

08–507 025 00, info@sns.se

Medlemsservice

08-507 025 85, medlem@sns.se

Postadress

Box 5629, 114 86 Stockholm

Besöksadress

Jakobsbergsgatan 18, Stockholm

Sociala medier

Vi finns på Facebook, Twitter och LinkedIn. De flesta av våra seminarier kan ses på SNS Play, YouTubeiTunes och Soundcloud.

Skriv till oss

Presskontakt

Ilinca Benson

Ilinca Benson

vice vd, kommunikationschef

08-507 025 69

0709-66 95 96

ilinca.benson@sns.se

Caroline Raxell

Caroline Raxell

pressansvarig, senior projektledare

08-507 025 43

0703-82 20 95

caroline.raxell@sns.se

SNS medarbetare

Ilinca Benson

Ilinca Benson

vice vd, kommunikationschef

08-507 025 69

0709-66 95 96

ilinca.benson@sns.se

Evelina Björkegren

Evelina Björkegren

forskningsledare (Föräldraledig)

08-507 025 73

0701-46 64 10

evelina.bjorkegren@sns.se

Mikael Blomberg

Mikael Blomberg

projektledare

08-507 025 63

0709-91 62 11

mikael.blomberg@sns.se

Nina Bruce

Nina Bruce

senior projektledare

08-507 025 74

0707-34 87 83

nina.bruce@sns.se

Mia Chennell

Mia Chennell

Chef Program och Nätverk

08-507 025 87

0733-40 16 18

mia.chennell@sns.se

Gabriella Chirico Willstedt

Gabriella Chirico Willstedt

forskningsledare

08-507 025 60

0722-43 41 08

gabriella.cw@sns.se

Shannon Felländer-Tsai

Shannon Felländer-Tsai

konferensvärd, projektassistent, studentambassadör

shannon.fellander-tsai@sns.se

Laura Ferrarini

Laura Ferrarini

konferensvärd, projektassistent

08-507 025 83

0722-51 36 28

laura.ferrarini@sns.se

Linn Grönvall

Linn Grönvall

koordinator medlem

0701-42 10 33

linn.gronvall@sns.se

Ingela Hallingstam

Ingela Hallingstam

receptionist, administratör

08-507 025 51

0722-51 36 44

ingela.hallingstam@sns.se

Mia Horn af Rantzien

Mia Horn af Rantzien

vd, ekon.dr

08-507 025 48

0761-40 24 00

miah@sns.se

Max Ivstam Ahlbäck

Max Ivstam Ahlbäck

redovisningsekonom

08-507 025 61

max.ahlback@sns.se

Mikaela Knutson

Mikaela Knutson

projektledare

08-507 025 82

0722-51 36 81

mikaela.knutson@sns.se

Jenny Landqvist

Jenny Landqvist

koordinator

08-507 025 58

0722-51 57 28

jenny.landqvist@sns.se

Kristina Melin

Kristina Melin

projektledare

08-507 025 72

0722-51 57 98

kristina.melin@sns.se

Caroline Raxell

Caroline Raxell

pressansvarig, senior projektledare

08-507 025 43

0703-82 20 95

caroline.raxell@sns.se

Stefan Sandström

Stefan Sandström

forskningsledare

08-507 025 64

0709-22 73 73

stefan.sandstrom@sns.se

Sarah Schuster

Sarah Schuster

projektledare, redaktör

08-507 025 84

0708-64 13 32

sarah.schuster@sns.se

Allan Seppa

Allan Seppa

fotograf, grafisk formgivare, it-ansvarig

08-507 025 54

0722-51 79 14

allan.seppa@sns.se

Gabriella Stjärnborg

Gabriella Stjärnborg

förlagsredaktör

08-507 025 19

0768-72 12 05

gabriella.stjarnborg@sns.se

Ellinor Strömstedt

Ellinor Strömstedt

projektledare

08-507 025 71

0725-64 01 02

ellinor.stromstedt@sns.se

David Sundström

David Sundström

forskningsledare

08-507 025 79

0707-91 21 72

david.sundstrom@sns.se

Mikael Witterblad

Mikael Witterblad

chef forskningsprogram

08-507 025 59

0705-32 28 89

mikael.witterblad@sns.se

Alma Zunic

Alma Zunic

medlemsservice enskilda medlemmar

08-507 025 81

0722-51 16 78

alma.zunic@sns.se

Marie Åhman

Marie Åhman

programkoordinator

08-507 025 76

0707-23 45 11

marie.ahman@sns.se

Johanna Öqvist

Johanna Öqvist

projektledare

08-507 025 66

0701-46 65 54

johanna.oqvist@sns.se