Kontakta oss gärna

Vår växel är öppen vardagar 8:30–12:00 samt 13:00–17:00 (15:00 på fredagar). Juni-augusti stänger vi 16:00 (15:00 på fredagar).

Växel

08–507 025 00, info@sns.se

Medlemsservice

08-507 025 85, medlem@sns.se

Postadress

Box 5629, 114 86 Stockholm

Besöksadress

Jakobsbergsgatan 18, Stockholm

Sociala medier

Vi finns på Facebook, Twitter och LinkedIn. De flesta av våra seminarier kan ses på SNS Play, YouTubeiTunes och Soundcloud.

Skriv till oss

Presskontakt

Ilinca Benson

Ilinca Benson

vice vd, kommunikationschef

08-507 025 69

0709-66 95 96

ilinca.benson@sns.se

Caroline Raxell

Caroline Raxell

pressansvarig, senior projektledare

08-507 025 43

0703-82 20 95

caroline.raxell@sns.se

SNS medarbetare

Ilinca Benson

Ilinca Benson

vice vd, kommunikationschef

08-507 025 69

0709-66 95 96

ilinca.benson@sns.se

Evelina Björkegren

Evelina Björkegren

forskningsledare (Föräldraledig)

evelina.bjorkegren@sns.se

Nina Bruce

Nina Bruce

senior projektledare

08-507 025 74

0707-34 87 83

nina.bruce@sns.se

Mia Chennell

Mia Chennell

samarbetsstrateg

08-507 025 87

0733-40 16 18

mia.chennell@sns.se

Gabriella Chirico Willstedt

Gabriella Chirico Willstedt

forskningsledare

08-507 025 60

0722-43 41 08

gabriella.cw@sns.se

Calle Ekblom Käck

Calle Ekblom Käck

kommunikatör och redaktör

08-507 025 66

0701-46 65 54

calle.kack@sns.se

Laura Ferrarini

Laura Ferrarini

konferensvärd, projektassistent

08-507 025 83

0722-51 36 28

laura.ferrarini@sns.se

Linn Grönvall

Linn Grönvall

projektledare

0701-42 10 33

linn.gronvall@sns.se

Agnes Gunnarsson

Agnes Gunnarsson

projektledare

08-507 025 63

0709-91 62 11

agnes.gunnarsson@sns.se

Ingela Hallingstam

Ingela Hallingstam

receptionist, administratör

08-507 025 51

0722-51 36 44

ingela.hallingstam@sns.se

Anna Hasselqvist Haglund

Anna Hasselqvist Haglund

projektledare

0722-51 36 81

anna.haglund@sns.se

Mia Horn af Rantzien

Mia Horn af Rantzien

vd, ekon.dr

08-507 025 48

0761-40 24 00

miah@sns.se

Max Ivstam Ahlbäck

Max Ivstam Ahlbäck

redovisningsekonom

08-507 025 61

max.ahlback@sns.se

Mikaela Knutson

Mikaela Knutson

projektledare

mikaela.knutson@sns.se

Emelie Lekebjer

Emelie Lekebjer

projektledare

08-507 025 99

0737-53 32 07

emelie.lekebjer@sns.se

Natasha Olsson

Natasha Olsson

projektledare

08-507 025 98

0722-51 79 53

natasha.olsson@sns.se

Gustav Peldán Carlsson

Gustav Peldán Carlsson

projektledare

0722-51 57 98

gustav.peldan@sns.se

Caroline Raxell

Caroline Raxell

pressansvarig, senior projektledare

08-507 025 43

0703-82 20 95

caroline.raxell@sns.se

Stefan Sandström

Stefan Sandström

forskningsledare

08-507 025 64

0709-22 73 73

stefan.sandstrom@sns.se

Sarah Schuster

Sarah Schuster

projektledare, redaktör (Föräldraledig)
Allan Seppa

Allan Seppa

fotograf, grafisk formgivare, it-ansvarig

08-507 025 54

0722-51 79 14

allan.seppa@sns.se

Gabriella Stjärnborg

Gabriella Stjärnborg

förlagsredaktör

08-507 025 19

0768-72 12 05

gabriella.stjarnborg@sns.se

David Sundström

David Sundström

forskningsledare

08-507 025 79

0707-91 21 72

david.sundstrom@sns.se

Felicia Thun

Felicia Thun

medlemskoordinator

08-507 025 58

0722-51 57 28

felicia.thun@sns.se

Ellen Wallin

Ellen Wallin

projektledare

0722-51 58 04

ellen.wallin@sns.se

Ulf Waltré

Ulf Waltré

projektledare

08-507 025 97

0722-51 79 48

ulf.waltre@sns.se

Mikael Witterblad

Mikael Witterblad

chef forskningsprogram

08-507 025 59

0705-32 28 89

mikael.witterblad@sns.se

Alma Zunic

Alma Zunic

medlemsservice enskilda medlemmar

08-507 025 81

0722-51 16 78

alma.zunic@sns.se

Marie Åhman

Marie Åhman

programkoordinator

08-507 025 76

0707-23 45 11

marie.ahman@sns.se