Kontakta oss gärna

Vår växel är öppen vardagar 8:30–12:00 samt 13:00–17:00 (15:00 på fredagar).

Juni-augusti stänger vi 16:00 (15:00 på fredagar).

Växel

08–507 025 00
info@sns.se

Medlemsservice

08–507 025 67, medlem@sns.se

Postadress

Box 5629
114 86 Stockholm

Besöksadress

Jakobsbergsgatan 18
Stockholm

Skicka ett meddelande

Presskontakt

Ilinca Benson

Ilinca Benson

vice vd, kommunikationschef

08-507 025 69

0709-66 95 96

ilinca.benson@sns.se

Caroline Raxell

Caroline Raxell

pressansvarig, senior projektledare

08-507 025 43

0703-82 20 95

caroline.raxell@sns.se

SNS medarbetare

Maria Andersson

Maria Andersson

medlemsservice organisationsmedlemmar

08-507 025 79

maria.andersson@sns.se

Ilinca Benson

Ilinca Benson

vice vd, kommunikationschef

08-507 025 69

0709-66 95 96

ilinca.benson@sns.se

Evelina Björkegren

Evelina Björkegren

forskningsledare

08-507 025 60

0701-46 64 10

evelina.bjorkegren@sns.se

Mikael Blomberg

Mikael Blomberg

projektledare

08-507 025 63

0709-91 62 11

mikael.blomberg@sns.se

Nina Bruce

Nina Bruce

senior projektledare

08-507 025 74

0707-34 87 83

nina.bruce@sns.se

Mia Chennell

Mia Chennell

Chef Program och Nätverk

08-507 025 87

0733-40 16 18

mia.chennell@sns.se

Gabriella Chirico Willstedt

Gabriella Chirico Willstedt

forskningsledare (föräldraledig)

gabriella.cw@sns.se

Laura Ferrarini

konferensvärd/projektassistent

08-507 025 83

laura.ferrarini@sns.se

Linn Grönvall

Linn Grönvall

koordinator medlem

08-507 025 85

0701-42 10 33

linn.gronvall@sns.se

Ingela Hallingstam

Ingela Hallingstam

receptionist, administratör

08-507 025 51

ingela.hallingstam@sns.se

Mia Horn af Rantzien

Mia Horn af Rantzien

vd, ekon.dr

08-507 025 48

0761-40 24 00

miah@sns.se

Max Ivstam Ahlbäck

Max Ivstam Ahlbäck

redovisningsekonom

08-507 025 61

0733-93 20 84

max.ahlback@sns.se

Mikaela Knutson

projektledare

08-507 025 82

Jenny Landqvist

Jenny Landqvist

koordinator

08-507 025 58

jenny.landqvist@sns.se

Petra Larsson

Petra Larsson

medlemsservice organisationsmedlemmar

08-507 025 79

0708-34 71 09

petra.larsson@sns.se

Kristina Melin

Kristina Melin

projektledare

08-507 025 72

kristina.melin@sns.se

Caroline Raxell

Caroline Raxell

pressansvarig, senior projektledare

08-507 025 43

0703-82 20 95

caroline.raxell@sns.se

Stefan Sandström

Stefan Sandström

forskningsledare

08-507 025 64

0709-22 73 73

stefan.sandstrom@sns.se

Viktor Schmidt

Viktor Schmidt

projektledare

08-507 025 70

viktor.schmidt@sns.se

Sarah Schuster

Sarah Schuster

projektledare, redaktör

08-507 025 84

0708-64 13 32

sarah.schuster@sns.se

Allan Seppa

Allan Seppa

fotograf, grafisk formgivare, it-ansvarig

08-507 025 54

allan.seppa@sns.se

Gabriella Stjärnborg

Gabriella Stjärnborg

förlagsredaktör

08-507 025 19

0768-72 12 05

gabriella.stjarnborg@sns.se

Ellinor Strömstedt

Ellinor Strömstedt

projektledare (föräldraledig)

08-507 025 71

0725-64 01 02

ellinor.stromstedt@sns.se

Mikael Witterblad

Mikael Witterblad

chef forskningsprogram

08-507 025 59

0705-32 28 89

mikael.witterblad@sns.se

Alma Zunic

Alma Zunic

medlemsservice enskilda medlemmar

08-507 025 81

alma.zunic@sns.se

Marie Åhman

Marie Åhman

programkoordinator

08-507 025 76

0707-23 45 11

marie.ahman@sns.se

Johanna Öqvist

Johanna Öqvist

projektledare

08-507 025 66

0701-46 65 54

johanna.oqvist@sns.se