Kontakta oss gärna

Så anpassar vi vår verksamhet på grund av corona.

Vår växel är öppen vardagar 8:30–12:00 samt 13:00–17:00 (15:00 på fredagar). Juni-augusti stänger vi 16:00 (15:00 på fredagar).

Växel

08–507 025 00, info@sns.se

Frågor om medlemskap

08-507 025 85, alma.zunic@sns.se

Postadress

Box 5629, 114 86 Stockholm

Besöksadress

Jakobsbergsgatan 18, Stockholm

Sociala medier

Vi finns på Facebook, Twitter och LinkedIn. De flesta av våra seminarier kan ses och höras på SNS Play, YouTubeiTunes och Libsyn.

Skriv till oss

Presskontakt

Ilinca Benson

Ilinca Benson

vice vd, kommunikationschef

08-507 025 69

0709-66 95 96

ilinca.benson@sns.se

Caroline Raxell

Caroline Raxell

pressansvarig, senior projektledare

08-507 025 43

0703-82 20 95

caroline.raxell@sns.se

SNS medarbetare

Ilinca Benson

Ilinca Benson

vice vd, kommunikationschef

08-507 025 69

0709-66 95 96

ilinca.benson@sns.se

Nina Bruce

Nina Bruce

senior projektledare

08-507 025 74

0707-34 87 83

nina.bruce@sns.se

Mia Chennell

Mia Chennell

samarbetsstrateg

08-507 025 87

0733-40 16 18

mia.chennell@sns.se

Gabriella Chirico Willstedt

Gabriella Chirico Willstedt

forskningsledare

0722 43 41 08

gabriella.cw@sns.se

Angelica Dahl

Angelica Dahl

projektledare

0722-51 79 53

angelica.dahl@sns.se

Adrian Ekström

Adrian Ekström

projektledare

0722-51 36 81

adrian.ekstrom@sns.se

Linn Grönvall

Linn Grönvall

projektledare

0701-42 10 33

linn.gronvall@sns.se

Agnes Gunnarsson

Agnes Gunnarsson

projektledare (föräldraledig)
Ingela Hallingstam

Ingela Hallingstam

receptionist, administratör

08-507 025 51

0722-51 36 44

ingela.hallingstam@sns.se

Mia Horn af Rantzien

Mia Horn af Rantzien

vd, ekon.dr

08-507 025 48

0761-40 24 00

miah@sns.se

Calle Käck

Calle Käck

kommunikatör och redaktör (föräldraledig)
Emelie Lekebjer

Emelie Lekebjer

projektledare

08-507 025 99

0737-53 32 07

emelie.lekebjer@sns.se

Thérèse Lind

Thérèse Lind

forskningsledare

08-507 025 18

0739-87 19 11

therese.lind@sns.se

Gustav Peldán Carlsson

Gustav Peldán Carlsson

projektledare

0722-51 57 98

gustav.peldan@sns.se

Caroline Raxell

Caroline Raxell

pressansvarig, senior projektledare

08-507 025 43

0703-82 20 95

caroline.raxell@sns.se

Stefan Sandström

Stefan Sandström

forskningsledare

08-507 025 64

0709-22 73 73

stefan.sandstrom@sns.se

Sarah Schuster

Sarah Schuster

projektledare, redaktör

0708-64 13 32

sarah.schuster@sns.se

Allan Seppa

Allan Seppa

grafisk formgivare, fotograf, it-ansvarig

08-507 025 54

0722-51 79 14

allan.seppa@sns.se

Gabriella Stjärnborg

Gabriella Stjärnborg

förlagsredaktör

08-507 025 19

0768-72 12 05

gabriella.stjarnborg@sns.se

Felicia Thun

Felicia Thun

medlemskoordinator

08-507 025 58

0722-51 57 28

felicia.thun@sns.se

Frida Wennerfors

Frida Wennerfors

konferens- och projektassistent

08-507 025 83

frida.wennerfors@sns.se

Mikael Witterblad

Mikael Witterblad

chef forskningsprogram

08-507 025 59

0705-32 28 89

mikael.witterblad@sns.se

Alma Zunic

Alma Zunic

medlemsservice enskilda medlemmar

08-507 025 81

0722-51 16 78

alma.zunic@sns.se

Marie Åhman

Marie Åhman

programkoordinator

08-507 025 76

0707-23 45 11

marie.ahman@sns.se